Tworzymy rozwiązania internetowe dla biznesu. Od 2007 roku stworzyliśmy dla naszych Klientów setki stron, sklepów internetowych i platform e-learning oraz dedykowanych aplikacji biznesowych.

Oferujemy kompleksową usługę łączącą nasze wszechstronne doświadczenie z nastawieniem na efektywność. Patrzymy szerzej i dalej niż zakres projektu. Mamy na uwadze długookresowe efekty, koszty i korzyści wdrażanych rozwiązań, integracje z systemami firmy i otoczeniem, możliwości modyfikacji i zmian.

Doradzamy, realizujemy audyty SEO, bezpieczeństwa, szybkości działania. Budujemy aplikacje oparte o rozwiązania open source oraz dedykowane, tworzone od zera, aplikacje dla biznesu. Nasze usługi to duuuużo więcej niż strony www. Skontaktuj się z nami i powiedz, co możemy dziś zrobić dla Ciebie!

 

Zrealizowaliśmy setki projektów dla firm, osób prywatnych, przedsiębiorstw, spółek giełdowych, firm międzynarodowych oraz instytucji sektora publicznego. Jesteśmy zgranym zespołem project managerów, programistów i grafików. I choć zgrana z nas paczka to chętnie zawieramy nowe znajomości! :)

 

Bogate doświadczenie pozwala nam na szybką realizację „względnie” prostych projektów oraz na zagwarantowanie najwyższej jakości w złożonych i interdyscyplinarnych projektach. Dawno popełnione błędy i setki wypitych filiżanek kawy oszczędzają dzisiaj pieniądze i nerwy naszych klientów! O budżetach wiemy, że nie są z gumy, a terminy to dla nas świętość.

 

Osiągamy efekty i wartość dla klientów. Pracujemy szybko, ale z wyczuciem idei budujących markę. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

 

Nasze ulubione języki to polski, angielski, Html, Php, Javascript, C++, Java, ActionScript. Nasze ulubione biblioteki to jquery i WebGL.
A nasz ulubiony kolor to pomarańczowy! :)

 

Używamy telefonów, tabletów, maili, photoshopa, aplikacji bugtrackingu, systemów kontroli wersji, pakietu Office, Articulate, Joomla, Wordpress, Drupal, Magento, Moodle, Big Blue Button, Flash, Symphony, Zend.

Działamy według najlepszych praktyk rynkowych, nie są nam obce metodyki PRINCE 2, Agile. Naszym klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz mierzalne efekty.

 

Zapraszam do współpracy!

Filip Topolewski, tel. +48 602 633 001, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: ul. Światowida 63A/84, 03-144 Warszawa

KRS: 0000292789, XIII wydział gospodarczy KRS w Warszawie, NIP: 5242628006

Konto: Bank Millennium, nr. 87 1160 2202 0000 0001 0103 5990